Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Wspieramy lokalnie

Wspieramy lokalnie

18 lipca 2022

Tuż przed weekendem dotarły do nas podziękowania od wójta Gmina Dywity za wsparcie Gminnego Dnia Dziecka, który rozpoczął tegoroczne wakacje. My z kolei dziękujemy serdecznie za możliwość udziału w tak świetnym wydarzeniu!

To świetna okazja, aby przypomnieć kilkoma zdjęciami, co działo się tego dnia w Dywitach.

Nadmieńmy również, że to właśnie w gminie Dywity od lat realizujemy jedną z naszych sztandarowych inwestycji, czyli Osiedle Sterowców. Więcej na temat projektu na stronie inwestycji.

To nie wszystko. Nie przestajemy również angażować się w sprawy pmocy osobom uciekających przed wojną za naszą wschodnią granicą. Już 22 lipca wesprzemy koncert "Poczuj Ukrainę", który w Mrągowie organizuje fundacja charytatywna "Głos kobiet Ukrainy", założona przez ukraińskie kobiety na terenie Polski, które zostały zmuszone wyjechać z Ukrainy z powodu wojennych działań. Misją organizacji jest psychologiczna i fizyczna rehabilitacja kobiet i dzieci oraz osób niepełnosprawnych dotkniętych wojną, a także humanitarna pomoc na terytorium Polski i Ukrainy.

Głównym celem mrągowskiego koncertu będzie natomiast zbiórka funduszy na:

- finansowanie rehabilitacji 57 dzieci z centrum edukacyjno-rehabilitacyjnego im. św. Mikołaja na obrzeżach Lwowa, ewakuowanych z terenu działań wojennych w obwodzie mikołajowskim, w tym sierot, dzieci pozbawionych opieki rodzicielskiej i dzieci niepełnosprawnych;

- finansowanie rehabilitacji Rusłana Romanowa, dowódcy plutonu SSO Azow Kijów, który podczas misji bojowej doznał znacznego uszkodzenia lewej nogi.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!