Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

O nas

Arbet Investment Group

Jesteśmy firmą polską, wiarygodną, profesjonalnie zarządzaną. Swój sukces zawdzięczamy zaufaniu naszych klientów i partnerów oraz ciężkiej i rzetelnej pracy.

Nasz kapitał to ponad 5000 wybudowanych i oddanych w terminie lokali o powierzchni ponad 300.000 m2 i zadowoleni klienci.
ARBET Investment Group sp. z o.o. istnieje od sierpnia 1999r. (do 31.12.2011 r. pod nazwą Przedsiębiorstwo Budowlane ARBET sp. z o.o.). Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000081539, z kapitałem zakładowym w wys. 744.000 PLN. W 100 % kapitał polski, prywatni udziałowcy.

W początkowym okresie działalności spółki (pod nazwą: Usługi Ogólnobudowlane ARBET s.c.) od roku 1994, skupialiśmy się na pracach remontowo-budowlanych, aby z upływem krótkiego czasu zaistnieć na rynku jako generalny wykonawca wielu rozpoznawalnych i znanych obiektów użyteczności publicznej. Od 2000 roku, wychodząc naprzeciw zmianom zachodzącym na rynku budownictwa mieszkaniowego, rozpoczęliśmy działalność deweloperską, będąc obecnie jedną z największych firm z tej branży w województwie warmińsko – mazurskim, a w ocenie rynku - jej niekwestionowanym liderem.

Obecnie ARBET to grupa spółek zajmujących się przygotowaniem i realizacją inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych, a od niedawna działających również w obszarze ochrony zdrowia.

Doświadczenie

30

lat

Zrealizowaliśmy

134

inwestycje

Wybudowaliśmy

105

budynków mieszkalnych

Sprzedanych mieszkań

5555

+

W skład grupy kapitałowej ARBET wchodzą m.in. następujące podmioty:

 1. ARBET Investment Group sp. z o.o.
  • lider grupy, przygotowanie inwestycji, wykonawstwo robót budowlanych, działalność deweloperska

 2. ARBET Park sp. z o.o.
  • deweloper Osiedla Sterowców

 3. B2, ARBET Investment Group sp. z o.o. sp.k.
  • deweloper Osiedla Bartąg

 4. Leśna2 sp. z o.o.
  • deweloper Osiedla Leśna

 5. ARBET Investment Group sp. z o.o. sp.k.
  • zarządzanie nieruchomościami, wynajem mieszkań

 6.  

Nasza kadra

Andrzej Bogusz

Andrzej Bogusz

Prezes Zarządu

Beata Bogusz

Beata Bogusz

V-ce Prezes Zarządu,
Dyrektor Finansowy

Jarosław Grochowski

Jarosław Grochowski

Członek Zarządu,
Dyrektor ds. Inwestycji

Małgorzata Kowalska

Małgorzata Kowalska

Dyrektor Zarządzający

Anna Kamińska

Anna Kamińska

Kierownik Działu
Realizacji Inwestycji

Bożena Kowalczyk

Bożena Kowalczyk

Kierownik Działu
Marketingu i Promocji

Marek Dubiecki

Marek Dubiecki

Kierownik Działu Jakości
i Obsługi Gwarancyjnej

Nr 1 w sprzedaży mieszkań w regionie

Nr 1 w sprzedaży mieszkań w regionie
Nasz kapitał to prawie 5.000 wybudowanych i oddanych w terminie lokali o powierzchni ponad 300.000 m2 i tysiące zadowolonych klientów. W ocenie rynku jesteśmy niekwestionowanym liderem branży w regionie. Dokładamy wszelkich strarań, aby nasza oferta wciąż się powiększała i była zgodna z aktualnymi trendami i potrzebami klientów, w myśl hasła lepiej mieszkać lepiej

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie
Od ponad 25 lat budujemy obiekty mieszkalne i użyteczności publicznej. 20 lat temu, jako pierwsi w Olsztynie, rozpoczęliśmy działalność deweloperską. Od tego momentu wyznaczamy standardy tej branży w regionie.
Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się na portalu porad dotyczących zakupu i użytkowania nieruchomości, bo wiemy, że zakup mieszkania, to #decyzja na lata.

Największa oferta na rynku

Największa oferta na rynku
Posiadamy największą, liczącą kilkaset mieszkań, ofertę mieszkaniową w Olsztynie. Naszym klientom proponujemy lokale w różnych standardach, lokalizacjach i cenach. Stale pracujemy nad różnorodnością tak, aby każdy znalazł u nas mieszkanie dla siebie.

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości
Mamy świadomość, że mieszkanie to nie tylko powierzchnia, ale przede wszystkim funkcjonalny układ, ergonomia, jakość wykonania budynku i otoczenia. Wiemy, że dbałość o te detale nas wyróżnia, dlatego nie spoczywamy na laurach i przed przystąpieniem do realizacji analizujemy każdy szczegół tak, aby nasi klienci mogli cieszyć się niekwestionowanym komfortem i wygodą.

Dbamy o środowisko

Dbamy o środowisko
W dobie zagrożenia, jakie niosą ze sobą zmiany klimatyczne, stawiamy czoła wyzwaniu, jakie niesie dbałość o środowisko w branży deweloperskiej.

Wiele z naszych inwestycji lokalizujemy w sąsiedztwie terenów zielonych, które zapewniają naturalną barierę ochronną przed zanieczyszczeniami i doskwierającymi latem upałami.

Inwestycje na obszarach śródmiejskich wzbogacamy w dodatkową zieleń: trawniki i drzewa po to, aby podnieść komfort życia naszych mieszkańców i zapewnić bioróżnorodność terenu.

Zmniejszamy nasz wpływ na środowisko również poprzez stosowanie nowoczesnych technologii.

Realizowane przez nas budynki zużywają wielokrotnie mniej energii od budynków z rynku wtórnego. Filtry wykorzystywane we współczesnych systemach ogrzewania, stosowanych w naszych budynkach, obniżają do minimum emisję gazów cieplarnianych do atmosfery. Stosujemy energooszczędne okna i systemy wentylacji.

100% polski kapitał

100% polski kapitał
Nasz kapitał jest w 100% polski. Tu budujemy, tu płacimy podatki i tu realizujemy swoją misję. Poprzez nasze działania przyczyniamy się do rozwoju gospodarczego regionu. Realizując inwestycje mieszkaniowe, finansujemy rozwój lokalnej infrastruktury.

Wiarygodność

Wiarygodność
Wszystkie decyzje, które podejmujemy, cechuje odpowiedzialność wobec naszych Klientów, pracowników i kontrahentów. Zgodnie z zasadami etyki, wszystkim nabywcom i partnerom biznesowym gwarantujemy bezpieczeństwo prawne i finansowe. Nasza wieloletnia obecność na rynku stanowi dowód na profesjonalizm, stabilność i rzetelność firmy.

Wspieramy lokalne inicjatywy

Wspieramy lokalne inicjatywy
Od lat wspieramy sport, kulturę i inicjatywy społeczne w Olsztynie i w regionie. Współfinansujemy działalność m.in. olsztyńskiej filharmonii im Feliksa Nowowiejskiego oraz szereg wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Dbamy o rozwój młodego pokolenia poprzez organizowanie praktyk zawodowych. Za nasze zaangażowanie zostaliśmy wyróżnieni Medalem Komisji Edukacji Narodowej - Pracodawca Przyjazny Szkole. Dzięki współpracy z lokalnymi kontrahentami przyczyniamy się do tworzenia nowych miejsc pracy i rozwoju gospodarczego regionu.

Współpraca z klientem przed i po sprzedaży

Współpraca z klientem przed i po sprzedaży
Od pierwszego kontaktu przez stronę internetową, poprzez obsługę w biurze sprzedaży, aż po podpisanie umowy udzielamy naszym klientom wszelkich informacji na temat naszych inwestycji. Nieustannie rozwijamy nasze możliwości w zakresie prezentacji oferty.
Nasza rola na tym się jednak nie kończy. Służymy radą i pomagamy w procesie nabycia nieruchomości na wszystkich jego etapach, a wszelkich informacji dotyczących obsługi nieruchomości udzielamy w instrukcjach obsługi lokalu oraz na spotkaniach przedodbiorowych.
Udzielamy gwarancji na piśmie - każdy klient otrzymuje kartę gwarancyjną do nabytego lokalu. W razie problemów reagujemy - przyjeżdżamy, naprawiamy.
Poprzez usługę zarządzania nieruchomościami bierzemy również odpowiedzialność za zrealizowane przez nas inwestycje.