Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Start sprzedaży budynku B17 tuż, tuż

Start sprzedaży budynku B17 tuż, tuż

13 września 2021

Jeszcze we wrześniu w sprzedaży pojawi się nowa oferta mieszkań na Osiedlu Bartąg. Zapowiadany budynek B17 to zatem ostatnia szansa, aby zamieszkać na terenie tej popularnej inwestycji.

Charakterystyczna, kaskadowa bryła budynku liczyć będzie trzech do pięciu kondygnacji. W B17  znajdą się  84 mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 69 metrów kwadratowych. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą zarówno garaże indywidualne, jak i naziemne miejsca parkingowe. Budynek wyposażony będzie w 3 cichobieżne windy, co gwarantuje komfort użytkowania. B17 charakteryzować będzie także nowoczesny wystrój części wspólnych.

Szczegóły dotyczące rozpoczęcia sprzedaży już wkrótce.

Przypomnijmy, że Osiedle Bartąg to inwestycja realizowana na styku Olsztyna i gminy Stawiguda, która od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Projekt rozpoczął się w 2014 roku i od tego czasu tuż za południową granicą miasta wybudowaliśmy aż 16 budynków, kilka placów zabaw i liczne miejsca parkingowe.

Więcej informacji na temat inwestycji można uzyskać kontaktując się z Działem Sprzedaży Mieszkań ARBET Investment Group.

KONTAKT:

  • tel.: +48 697 611 323
  • mail: mieszkania@arbet.olsztyn.pl
  • strona inwestycji: SPRAWDŹ!