Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Stacja i dyskont już wkrótce na terenie Sterowców!

Stacja i dyskont już wkrótce na terenie Sterowców!

08 lutego 2023

Na te informację czekało wielu mieszkańców Osiedla Sterowców. Na terenie inwestycji ruszyła budowa nowych obiektów handlowo-usługowych.

Zgodnie z planem wywiązujemy się z obietnic złożonych klientom oraz władzom gminy Dywity, a to oznacza, że przy zjeździe z drogi krajowej nr 51 rozpoczęła się budowa stacji paliw. Już wiemy, że będzie to obiekt sieci stacji MOYA, która w całym kraju liczy już ponad 400 punktów. W najbliższym czasie przy wjeździe na teren osiedla wystartuje również budowa pierwszego w powiecie olsztyńskim dyskontu handlowego marki ALDI.

Wierzymy, że nowe obiekty, sklep ALDI oraz stacja MOYA, obok istniejącego już sklepu sieci Żabka, będą użytecznym uzupełnieniem programu osiedla oraz korzystnie wpłyną na jakość życia mieszkańców. Warto dodać, że jest to dopiero zalążek oferty handlowo-usługowej jaka pojawi się na "Sterowcach" oraz pierwszy krok do realizacji naszej wizji utworzenia nowoczesnej, wielofunkcyjnej dzielnicy łączącej miejskie udogodnienia z komfortem życia w otoczeniu natury.

Realizowane od kilku lat Osiedle Sterowców składa się obecnie z 12 budynków wielorodzinnych, a w budowie jest już kolejny, oznaczony na planach jako S18. Na terenie inwestycji znajdują się również boiska, ścieżki rekreacyjne, miejsca wypoczynku otoczone piękną zielenią. 

Dowiedz się więcej na temat inwestycji: SPRAWDŹ!

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży Mieszkań Arbet Investment Group pod numerem +48697611323 lub poprzez email: mieszkania@arbet.olsztyn.pl