Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Sprawdź, co i gdzie budujemy

Sprawdź, co i gdzie budujemy

07 sierpnia 2019

„Jeden deweloper, pięć inwestycji” – takim hasłem promujemy się od dłuższego czasu. Nie bez powodu. Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co słychać na każdej z budów oraz co planujemy w najbliższym czasie!

 

Osiedle Bartąg
Obecnie realizujemy trzy budynki (B10, B11 i B12), w których w sumie powstanie aż 190 mieszkań. Najwięcej, bo 90, w budynku B10. Przekazanie mieszkań powinno nastąpić jeszcze latem. Na ostatniej prostej jest także budynek B11 (50 mieszkań). Z kolei budynek B12 (również 50 mieszkań) powinien być gotowy w pierwszym kwartale przyszłego roku.

 

Osiedle Leśna
Jesteśmy świeżo po starcie drugiego zadania drugiego etapu budowy Osiedla Leśna. To nasza sztandarowa inwestycja, dlatego trzymamy się wyznaczonej wcześniej linii. Dwa nowe budynki będą bardzo podobne do wybudowanych ostatnio i warto podkreślić, że będą to najprawdopodobniej ostatnie obiekty tak blisko ulicy Leśnej. W budynku A będzie 48 mieszkań, a w budynku B 52. Finał inwestycji w obu przypadkach przewidujemy na koniec drugiego kwartału 2021 roku.

 

Osiedle Sterowców
W Dywitach, tuż za granicą z Olsztynem, zaledwie 7 kilometrów od centrum miasta, trwa budowa obiektów oznaczonych jako S7 i S8. W obu będzie po 50 mieszkań, a zakończenie budowy zaplanowaliśmy na drugi kwartał przyszłego roku. Kolejne etapy budowy urokliwego osiedla już w przygotowaniu!

 

Zespół Mieszkaniowy Żołnierska
Obiekt przy Żołnierskiej składa się z dwóch nieregularnych brył – Z1 i Z2. W pierwszej nieruchomości powstaje 90, a w drugiej 120 mieszkań. Finał wymagającej inwestycji przewidzieliśmy na koniec pierwszego kwartału przyszłego roku.

 

Luna House
W tym wypadku powstaje jeden budynek w samym sercu Jarot. Jak komunikowaliśmy, w Luna House będzie tylko 77 mieszkań w wysokim standardzie. Budowa jest już prawie na ostatniej prostej: przekazanie mieszkań zaplanowaliśmy na jesień tego roku.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mieszkań i znajdź nieruchomość marzeń dla siebie oraz bliskich albo pod inwestycję: WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ ARBET INVESTMENT GROUP.