Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Rusza budowa budynku B11

Rusza budowa budynku B11

16 lipca 2018

Równo 50 mieszkań o powierzchni od nieco ponad 30 do niemal 60 metrów kwadratowych powstanie w nowym budynku oznaczonym roboczo symbolem B11 na terenie Osiedla Bartąg. Sprzedaż nieruchomości już ruszyła i bez wątpienia jest to odpowiedź na nieustające zainteresowanie inwestycją w południowej części Olsztyna.

Osiedle Bartąg jest bowiem absolutnym hitem i od samego początku cieszy się wielką popularnością wśród naszych klientów. Dość wspomnieć, że niemal wszystkie mieszkania znajdowały dotychczas nabywców jeszcze przed finalizacją budowy. Jesteśmy przekonani, że podobnie będzie i tym razem.

Przypomnijmy, że Osiedle Bartąg to malowniczo położone osiedle, w południowej części Jarot - na płaskowyżu, z którego roztacza się piękny widok na rzekę Łynę i okoliczne lasy. Osiedlu Bartąg nie sposób odmówić urokliwej lokalizacji. Na osiedle składa się obecnie dziesięć budynków wielorodzinnych, jedno- i dwuklatkowych, pięciokondygnacyjnych o powierzchni użytkowej od 24 do 70 metrów kwadratowych.  W każdym budynku zainstalowano nowoczesne cichobieżne windy, a pod budynkami zbudwano garaże indywidualne, które uzupełniają miejsca postojowe wokół budynków.

Wielkość budynków i przemyślany układ urbanistycznych osiedla pozwoliły uzyskać efekt przestrzeni, rzadko spotykany na innych osiedlach. Atutem są też duże balkony oraz jakość wykończenia powierzchni wspólnych budynków. Firma ARBET promuje to osiedle pod hasłem „Wymarzony Początek”, bo rzeczywiście Osiedle Bartąg można uznać za idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających samodzielne życie i młodych rodzin. Z jednej strony atutem jest lokalizacja w południowej części Jarot, która sprawia, że osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta, a z drugiej strony położenie na obrzeżach miasta daje poczucie komfortu i dostęp do natury.

Mieszkańcy Osiedla Bartąg nie ukrywają, że żyją z dala od miejskiego zgiełku, a miejsc do jazdy na rowerze czy porannego lub wieczornego biegania w ich okolicy nie brakuje. Natomiast charakterystyczne dla tej części Warmii ukształtowanie terenu, bliskość lasu i jeziora Bartąg dają poczucie wytchnienia nawet po dniu pracy pełnym wrażeń.

SPRAWDŹ OFERTĘ MIESZKAŃ OSIEDLA BARTĄG: lista mieszkań.