Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Rekordowa sprzedaż budynku B6

Rekordowa sprzedaż budynku B6

07 lutego 2018

Nie tak dawno, bo jeszcze we wrześniu, chwaliliśmy się w naszych aktualnościach "rekordowo szybką sprzedażą" budynku B9. Wówczas 45 mieszkań znalazło nabywców na trzy miesiące przed planowanym finałem budowy. Tym razem osiągnięcie jest jendak jeszcze bardziej imponujące. Dużo bardziej...

Na dokładnie dziewieć miesięcy przed planowanym zakończeniem budowy zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w budynku B6. To ostatni budynek powstający w ramach obecnego etapu niezwykle popularnego Osiedla Bartąg. Będzie w nim aż 90 mieszkań i, choćby dlatego, tak wysokie tempo sprzedaży zasługuje na uwagę. Nie mamy wątpliwości - to jeden z rekordów naszej firmy. Pewnie zresztą nie tylko naszej.

Przypomnijmy, że Osiedle Bartąg to dziewięć budynków przy południowej granicy Olsztyna, które od samego początku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Budynek oznaczony roboczo symbolem B6 był ostatnim w obecnym etapie inwestycji.

I tu ważna informacja: to pewne, będzie etap kolejny. Szczegóły i możliwość składania pierwszych rezerwacji - już wkrótce!