Poznaj naszą nową inwestycję i... żyj w rytmie miasta!

Poznaj naszą nową inwestycję i... żyj w rytmie miasta!

Nowe mieszkania w tej lokalizacji to absolutna rzadkość. A nowe mieszkania w tej lokalizacji w takim standardzie to prawdziwa gratka. LUNA HOUSE to nowa inwestycja ARBET Investment Group, której realizację rozpoczęliśmy właśnie u zbiegu ul. Wilczyńskiego i Jaroszyka. W samym centrum olsztyńskich Jarot powstanie 77 mieszkań.

Inwestycja LUNA HOUSE to projekt mieszkaniowy w samym sercu olsztyńskich Jarot, w standardzie PREMIUM. Inwestycję wyróżnia przede wszystkim doskonała lokalizacja. Często nadużywane przez niektórych deweloperów określenie „znakomita lokalizacja”, w tym przypadku nie budzi wątpliwości. Główne wejście na posesję będzie bezpośrednio z ulicy Wilczyńskiego -najważniejszej arterii tej części miasta. Ciekawostką jest,  że ulica doczekała się nawet… własnego święta. Dla zwiększenia komfortu mieszkańcó, wjazd oraz drugie wejście powstanie od bardziej kameralnej ulicy Jaroszyka. LUNA HOUSE, to miejsce dla prawdziwych miłosników miejskiego stylu życia.

 

W rytmie miasta…

W pobliżu jest przecież Galeria Warmińska i główna nitka linii tramwajowej, a poza tym miejsce otaczają setki mniejszych punktów handlowo-usługowych. Przedszkola, szkoły, przychodnie, apteki czy poczta również są na przysłowiowe „wyciągnięcie ręki”.

 

Lokalizacja to jednak nie wszystko…

LUNA HOUSE, również ze względu na ograniczoną liczbę mieszkań (tylko 77!), będzie inwestycją realizowaną w standardzie PREMIUM. Co to oznacza? Szereg udogodnień. W projekcie przewidziano przestronne hole (w strefie wejścia do klatek schodowych) i duże balkony oraz podziemne i naziemne miejsca postojowe. Oryginalnym rozwiązaniem będą również podziemne śmietniki. Na plus powinny również działać nowoczesne rozwiązania teletechniczne i ogrodzenie nieruchomości uniemożliwiające dostęp osób postronnych.

W budynku LUNA HOUSE będzie tylko 77 mieszkań dwu- i trzypokojowych.

 

KLUCZOWE ATUTY:

  • tylko 77 mieszkań
  • lokalizacja w sercu Jarot
  • standard PREMIUM
  • inwestycja ogrodzona
  • korzystna cena