Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Osiedle Sterowców z nową ofertą

Osiedle Sterowców z nową ofertą

16 lipca 2021

W związku ze stale wysokim zainteresowaniem klientów i dużą dynamiką sprzedaży mieszkań, wprowadziliśmy do naszej oferty kolejny budynek na terenie Osiedla Sterowców.

W nowym, pięciokondygnacyjnym, budynku, oznaczonym roboczo symbolem S12, będzie 65 mieszkań o powierzchniach od 35 do niemal 50 metrów kwadratowych. W ofercie znajdą się mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, a do dyspozycji mieszkańców będzie również 15 garaży i liczne naziemne miejsca postojowe.

Przypomnijmy, że Osiedle Sterowców to kilkuetapowa inwestycja realizowana na granicy Olsztyna i gminy Dywity, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wadąg oraz olsztyńskiego Lasu Miejskiego.

Pod koniec ubiegłego roku na terenie pięknie położonego osiedla oddaliśmy do dyspozycji mieszkańców dwa boiska ze sztuczną nawierzchnią (do piłki nożnej i do koszykówki), a także zlokalizowany pośród drzew kameralny plac zabaw.

Listę dostępnych mieszkań już teraz można znaleźć w naszej wyszukiwarce nieruchomości lub na stronie informacyjnej poświęconej Osiedlu Sterowców: TUTAJ.