Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Nowa jakość w Biskupcu

Nowa jakość w Biskupcu

04 stycznia 2021

Pierwsze informacje na ten temat opublikowaliśmy tuż przed Świętami. Teraz czas jednak na absolutnie oficjalny i pełny komunikat: ruszamy z realizacją Osiedla Ludova w Biskupcu.

Projekt zakłada wybudowanie dwóch wielorodzinnych budynków. W pierwszym etapie będzie realizowany czterokondygnacyjny budynek BS1, w którym powstanie 48 dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 39 do ponad 58 metrów kwadratowych. Dla mieszkańców przygotowano naziemny parking.

Osiedle Ludova to pierwsza inwestycja mieszkaniowa ARBET Investment Group na terenie Biskupca, ale już teraz nie mamy wątpliwości, że będzie to nowa jakość w ofercie mieszkaniowej miasta na terenie powiatu olsztyńskiego. Od stolicy regionu inwestycję dzieli niespełna pół godziny drogi autem, a od Mrągowa zaledwie 26 kilometrów. Nieco ponad kilometr od nowo powstającego osiedla mieści się Stary Rynek, a około 2 kilometry dalej biskupiecka plaża miejska.

Inwestycję charakteryzować będzie nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami, które zapewnią doskonałe doświetlenie lokali, a w przypadku wielu mieszkań dadzą panoramiczny widok na okoliczne wzgórza. Na etapie projektowania zadbaliśmy również o funkcjonalne układy mieszkań oraz wysoki standard wykończenia części wspólnych. Wygodne funkcjonowane na co dzień zapewnią rowerownia i wózkarnia oraz pojemne, nawet 10-metrowe, komórki lokatorskie. To nie wszystko. Wartość dodaną stanowić będą także duże balkony i ogródki lokatorskie oraz atrakcyjna osiedlowa zieleń. Teren osiedla urozmaicą również duży, tematyczny plac zabaw i strefa street workout.

Więcej na temat inwestycji na https://osiedleludova.pl/ i u naszych doradców klienta

tel.: +48 697 611 323; mieszkania@arbet.olsztyn.pl