Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Nowa atrakcja na Osiedlu Leśna

Nowa atrakcja na Osiedlu Leśna

09 maja 2021

Osiedle Leśna sąsiaduje z Lasem Miejskim i terenami rekreacyjnymi nad Jeziorem Długim. Uznaliśmy jednak, że to... za mało! Już wkrótce Osiedle Leśna zyska kolejny argument, by tytułować je jako "najlepszy adres w Olsztynie". Na terenie inwestycji ruszyła realizacja dwuhektarowego parku rekreacyjnego.

Alejki spacerowe, dwa place zabaw, tor przeszkód i zjazd typu tyrolka, a także kameralne altany, by znaleźć chwilę wytchnienia i boisko do piłki nożnej oraz koszykówki, które powinno służyć mieszkańcom osiedla w każdym wieku. Brzmi ciekawie, prawda? A to jeszcze nie wszystko! Miłośnicy zwierząt docenią zapewne powstanie specjalnego wybiegu dla zwierząt, który pozwoli wyhasać się ich pupilom niemal tuż obok miejsca zamieszkania.

Na teren parku prowadzić będą trzy wejścia. Od zachodu - wejście bezpośrednio z obszaru osiedla. Od północnego-wschodu - wejście sąsiadujące z Lasem Miejskim. I od południa - wejście z ul. Bohaterów Monte Cassino, które uzupełnią wkomponowane w teren schody.
Jesteśmy przekonani, że dzięki nowej inwestycji Osiedle Leśna stanie się jeszcze atrakcyjniejszym miejscem do życia zarówno dla obecnych, jak i przyszłych mieszkańców osiedla.

Poglądowe wizualizacje realizowanego parku: