Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Minipark handlowy i rondo w drugim etapie Sterowców

Minipark handlowy i rondo w drugim etapie Sterowców

09 marca 2017

- Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w drugim etapie budowy osiedla Sterowców, ponieważ kontynuujemy rozpoczęte zamierzenie budowlane i jednocześnie uzupełniamy ofertę mieszkań o metraże, których nie było w pierwszym etapie – wyjaśnia Bożena Kowalczyk z ARBET Investment Group.

W pierwszym z budynków ARBET ma wybudować mieszkania o powierzchni od 28 do 59 metrów kwadratowych. Będą tam zarówno mieszkania jednopokojowe i dwupokojowe, jak i takie z pokojomi trzema lub czterema. Najtańsze z mieszkań będzie można nabyć już za kwotę poniżej 120 000 złotych.

- Takie rozwiązanie umożliwi niemal każdemu zakup własnego mieszkania – dodaje Bożena Kowalczyk.

Mieszkania o rzadko spotykanych i nietypowych metrażach, ich rozkład i funkcjonalność oraz bardzo korzystne ceny to jednak nie wszystko. ARBET przygotował również niespodziankę dla klientów, którzy nie chcą bądź nie mogą wziąć kredytu z banku. Wszystkie mieszkania można nabyć rozkładając zapłatę na raty na aż 20 lat. Dzięki temu już za około 700 zł miesięcznie można być właścicielem mieszkania.

- Szczegóły tej oferty dostępne są u naszych doradców klienta w dziale sprzedaży mieszkań – podkreśla Kowalczyk. I dodaje: - Wygląd zewnętrzny nowych budynków będzie nawiązywać do pierwszego etapu inwestycji oraz całego otoczenia, aby wszystko stanowiło spójną całość.

Poza ofertą mieszkaniową w drugim etapie realizacji osiedla pojawi się również powierzchnia handlowa. To właśnie tam ma być zlokalizowany pierwszy na obszarze osiedla sklep spożywczy o charakterze osiedlowym. W dalszej perspektywie przy głównym wjeździe na teren osiedla powstanie mini park handlowy, który stanie się centralnym miejscem zakupów nie tylko dla mieszkańców osiedla, ale również Dywit czy okolic. Z wjazdem na Osiedle Sterowców nie powinno być najmniejszego problemu. Wiadomo już bowiem, że do końca 2018 roku zostanie wybudowane rondo w ciągu drogi krajowej nr 51.

- Jesteśmy przekonani, że rozwój tej inwestycji nie umniejszy w żaden sposób walorów naturalnych tego pięknego i unikatowego miejsca – nie ma wątpliwości Andrzej Bogusz- prezes ARBET Investment Group. I dodaje: - Całą inwestycję promujemy przecież pod hasłem "Podmiejski spokój w sercu lasu" i chcemy, aby Osiedle Sterowców rzeczywiście prezentowało taki charakter.

 

Artykuł na temat startu drugiego etapu inwestycji ukazał się m.in. na łamach "Gazety Warmińskiej": PRZECZYTAJ.