Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Kup nieruchomość… na swoich warunkach!

Kup nieruchomość… na swoich warunkach!

25 lipca 2016

 - Uznaliśmy, że tradycyjne dni otwarte organizowane przez dewelopera to dla wymagającego klienta za mało – tłumaczy Bożena Kowalczyk, kierownik Działu Marketingu i Promocji ARBET Investment Group. – W ten sposób zrodził się nasz pomysł na Niebywałe Dni Otwarte. Jeżeli odzew będzie duży, na pewno pomyślimy o kolejnych edycjach tej akcji.

Idea jest prosta: całkowite odwrócenie relacji i oddanie inicjatywy kupującemu. Zwykle bowiem to deweloper proponuje szczegółowe warunki zakupu nieruchomości – cenę, termin i formę zapłaty. Tym razem ma być inaczej. To klient będzie proponować zasady i będzie mieć szansę zakupu mieszkania lub lokalu handlowo-usługowego… na swoich warunkach.

- Oferta dotyczy kilkadziesiąt wybranych nieruchomości, a nasi doradcy klienta rozważać będą oczywiście wyłącznie poważne oferty – zastrzega Bożena Kowalczyk.

Jak zapowiadają przedstawiciele dewelopera, w ofercie specjalnej na ostatni weekend lipca znajdą się nieruchomości z kilku inwestycji realizowanych przez ARBET w ostatnim czasie. Na klientów będą czekać oferty z Osiedla Leśna I i Leśna II, Warmia Towers, Osiedla Bartąg, Osiedla Sterowców.

Niebywałe Dni Otwarte ARBET Investment Group zaplanowano na ostatni weekend lipca (30 i 31 lipca). Doradcy klienta będą dostępni od godziny 11.00 do 15.00 w Biurze Sprzedaży Mieszkań przy ul. Barczewskiego 1/2, w kompleksie Warmia Towers.

 

Szczegóły akcji:

Tel.: +48 736 644 038

E-mail: mieszkania@arbet.olsztyn.pl