decyzjanalata.pl - Twoje kompendium wiedzy o nieruchomościach

decyzjanalata.pl - Twoje kompendium wiedzy o nieruchomościach

Możliwe, że to inwestycja, lokata kapitału i sposób na regularny przychód. Jeszcze bardziej prawdopodobne jednak, że to zakup „dla siebie” lub osoby bliskiej. Na przykład wchodzącego w dorosłość dziecka. Niezależnie od celu, jedno jest pewne. Warto podjąć tę decyzję odpowiedzialnie i świadomie, bo zakup mieszkania to decyzja na lata!

Pytań przed zakupem mieszkania jest mnóstwo. Zawsze. Nawet jeśli kupuje się u sprawdzonego i zaufanego dewelopera. Problem w tym, że wiele z pytań pojawia się dopiero „po fakcie”. A wtedy, nierzadko, pojawia się również rozczarowanie. Teraz jest szansa, żeby to zmienić.

- Aby takich rozczarowań było jak najmniej opracowaliśmy autorski projekt serwisu internetowego, który, mamy nadzieję, pomoże w poruszaniu się po świecie rynku nieruchomości – wyjaśnia Andrzej Bogusz, prezes ARBET Investment Group, największej firmy deweloperskiej w regionie. - Obecnie w dobie internetu wyczytać w sieci można przecież wszystko. Problem w tym, że wiedza ta jest nie tylko niepoukładana, ale i bardzo często niezweryfikowana. Chcemy to poprawić. Zakup mieszkania to przecież, zgodnie z naszym hasłem, decyzja na lata. W wielu przypadkach to jedna z najważniejszych decyzji w życiu.

Na łamach świeżo odpalonego serwisu decyzjanalata.pl [SPRAWDŹ!] pytania i tezy dotyczące nieruchomości podzielono na dwie kluczowe sekcje: „Zanim zdecydujesz” i „Dzień po decyzji”. Pierwszy dział to zagadnienia dotyczące rozterek związanych z samym wyborem i zakupem mieszkania, a drugi dotyczy bardziej etapu późniejszego użytkowania nieruchomości. Dzięki serwisowi można łatwo zweryfikować dotychczasową wiedzę na temat wysokości czynszów, cen mieszkań czy kwestii rozpatrywania gwarancji oraz późniejszego funkcjonowania wspólnoty, współpracy z zarządcą czy choćby radzenia sobie z wilgocią w mieszkaniu.

Trzeci ważny element strony to narzędzie do zadawania pytań. Jeżeli zagadnienia, które już są na łamach serwisu komuś nie wystarczają, bez trudu może on poruszyć interesujący go wątek indywidualnie. Jeżeli natomiast zadane pytanie okaże się wyjątkowo ciekawe, autorzy strony zapewniają, że dodadzą je do bazy gotowych już pytań. Wszystko po to, by strona żyła i rozwijała się niczym... Wikipedia [ZADAJ SWOJE PYTANIE!].