Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Dwa mieszkania w jednym, czyli inwestycyjny dwupak

Dwa mieszkania w jednym, czyli inwestycyjny dwupak

06 czerwca 2023

To odpowiedź na potrzeby rynku oraz oczekiwania potencjalnych inwestorów. Inwestycyjny Dwupak ARBET Investment Group to oferta limitowana, odważna i - wszystko na to wskazuje - wyjątkowo atrakcyjna!

Do kogo adresowana jest oferta? Przede wszystkim do tych, którzy szukają lokali inwestycyjnych i szybkich zwrotów z inwestycji. Ta oferta wydaje się skrojona właśnie pod nich!

- Na terenie Osiedla Bartąg uruchomiliśmy limitowaną ofertę, w której proponujemy dwa niezależne mieszkania w jednym – wyjaśnia Bożena Kowalczyk z ARBET Investment Group.

Jak to możliwe? W obrębie jednego mieszkania o powierzchni 50 mkw lub 65 mkw znajdują się dwie niezależne jednostki mieszkalne, oddzielone od siebie ścianami spełniającymi normy akustyczne, dzięki czemu zostaje zachowany komfort ich użytkowania przez niezależnych najemców.

Mieszkania posiadają własne łazienki i aneksy kuchenne oraz oddzielne, samodzielne i pełne olicznikowanie, co czyni ofertę unikatową. Lokale posiadają oczywiście osobne wejścia ze wspólnego korytarza. Każde z mieszkań wyposażone jest w drzwi antywłamaniowe. Dzięki tym rozwiązaniom istnieje możliwość wynajmu każdego z lokali dwóm niezależnym najemcom i bezkolizyjne rozliczenia za zużyte rzeczywiście media, w tym energię elektryczną.

To odważny ruch, ale jako deweloper od lat pomagamy również swoim klientom inwestycyjnym w zarządzaniu wynajmem. To zadanie dla wyspecjalizowanej w tej dziedzinie marki ARBET RENT.

- Oferta jest limitowana, bo na razie testujemy to rozwiązanie, ale planując ten projekt analizowaliśmy staranie wiele czynników i zmiennych. Między innymi preferencje dotyczące wielkości lokali. To dlatego metraże mieszkań w naszym dwupaku zaczynają się już 21 metrów kwadratowych – opisuje Bożena Kowalczyk.

Inwestycyjny Dwupak ARBET Investment Group to oferta ulokowana na terenie Osiedla Bartąg – naszej inwestycji na granicy gminy Stawiguda oraz południowej części Olsztyna. Osiedle Bartąg od samego początku cieszyło się dużą popularnością. Dziś inwestycja zbliża się do finału, a realizowany budynek, to już ostatni, siedemnasty obiekt w ramach całego projektu.

Szczegóły na stronie (SPRAWDŹ) i u naszych doradców.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży Mieszkań ARBET Investment Group pod numerem +48697611323 lub poprzez email: mieszkania@arbet.olsztyn.pl.