Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

Arbet na pomoc Ukrainie

Arbet na pomoc Ukrainie

31 marca 2022

24 lutego 2022 roku codzienność naszych sąsiadów z Ukrainy zmieniła się bezpowrotnie w wyniku zbrojnego ataku ze strony Rosji. W obliczu tej ogromnej tragedii, jaka spotkała ludność ukraińską, cała Polska ruszyła z bezinteresowną pomocą, zarówno udzielając schronienia uchodźcom na terenie naszego kraju, jak również poprzez organizowanie zbiórek na rzecz ofiar wojny.

Jako odpowiedzialna społecznie firma czujemy się równie poruszeni i zobowiązani do udzielenia wsparcia Ukrainie, co nasi Rodacy.   Wobec tego 31 marca 2022 roku nieodpłatnie przekazaliśmy do dyspozycji Wojewody Warmińsko-Mazurskiego nieruchomość przy Al. Piłsudskiego 63A w Olsztynie na zabezpieczenie potrzeb socjalno-bytowych,  w tym  mieszkaniowych, dla uchodźców z Ukrainy. Schronienie znajdzie tam ponad 500 osób, które uciekły przed wojną.

Dotąd budynek wykorzystywany był przez poprzedniego właściciela jako obiekt biurowy. Znajduje się w nim ponad 200 lokali różnej wielkości. Ze względu na dotychczasową funkcję, wymagał on przystosowania do potrzeb zbiorowego zakwaterowania, w czym pomogli nam nasi Partnerzy:

 1. BLU Salon Łazienek Olsztyn
 2. LEROY MERLIN S.A
 3. JASAM sp. z o.o.
 4. Buczkowscy sp. z o.o.
 5. ELEKTROSYSTEM  sp. z o.o.
 6. HYDROMIX Sebastian Pliszka
 7. Usługi Hydrauliczno-Instalacyjne „ROBSAN” Robert Kaczmarczyk
 8. KLES-BUD Sławomir Klepacki
 9. AGAPIT sp. z o.o.
 10. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.
 11. ORANGE POLSKA S.A.

Wszystkim Partnerom serdecznie dziękujemy za szybki odzew i nieocenioną POMOC.