Lokal numer:

image

Lokal numer:

image

Aktualności

40 nowych mieszkań w ofercie! Rusza sprzedaż II etapu Osiedla Sterowców

40 nowych mieszkań w ofercie! Rusza sprzedaż II etapu Osiedla Sterowców

02 marca 2017

72 mieszkania w dwóch budynkach (S1 i S2) - tak najkrócej można podsumować pierwszy etap realizacji Osiedla Sterowców w Dywitach, całkowicie nowego projektu rozpoczętego przez ARBET Investment Group. Duże zainteresowanie tą inwestycją sprawiło, że już teraz firma postanowiła rozpocząć budowę kolejnego etapu osiedla.

W nowym budynku (S4) powstanie 40 mieszkań o powierzchni od 28 do 59 metrów kwadratowych. Wśród nich będą również mieszkania trzy-, a nawet czteropokojowe. Wokół nieruchomości będą ogólnodostępne miejsca postojowe. Pod budynkiem powstanie też 14 garażów indywidualnych.

To nie wszystko. Warto też wspomnieć o specjalnej ofercie finansowania. Wybrane mieszkania będzie można bowiem nabyć bez kredytu hipotecznego, rozkładając płatność aż na 20 lat! I to z ratą na poziomie na przykład 700 PLN miesięcznie. Szczegóły tej oferty można poznać u doradców klienta z działu sprzedaży mieszkań ARBET Investment Group.

Rezerwacje na nowe mieszkania na terenie Osiedla Sterowców są przyjmowane już od 1 marca 2017, a więc od minionej środy. Planowany finał inwestycji to wiosna 2018.

  • Oferta mieszkań na Osiedlu Sterowców:

https://goo.gl/ndMyBr

  • Więcej informacji:

telefon: 697 611 323
e-mail: mieszkania@arbet.olsztyn.pl