ARBET Olsztyn, sprzedaż nowych mieszkań i apartamentów

Новости
Osiedle Bartąg: wirtualny spacer po gotowych mieszkaniach
Ulica Zachodnia 1 to adres budynku B10 zrealizowanego na terenie Osiedla Bartąg. Zapraszamy na wirtualny spacer po dwóch mieszkaniach wykończonych "pod klucz".

09-06-2020

A. Bogusz: Nieruchomości staną się niczym… kruszce
- Jednym z efektów pandemii będzie mniejsza podaż. Oczekiwanie, że pojawi się wielka pula mieszkań w niezwykle atrakcyjnych cenach, bo deweloperzy nabudują i nie będą wiedzieli co robić, jest irracjonalne – przekonuje Andrzej Bogusz, prezes ARBET Investment Group.

30-04-2020

ZM Żołnierska - czas na przekazanie kluczy!
Od 27 kwietnia będziemy wydawać klucze do mieszkań w Zespole Mieszkaniowym ŻOŁNIERSKA.

24-04-2020

Nasze filmy
Поиск квартир
Подвиги

DOŚWIADCZENIE

Budujemy od ponad 17 lat. Byliśmy pierwszym deweloperem w Olsztynie. Od lat wyznaczamy standardy tej branży w regionie. Jako jedyni stworzyliśmy portal porad przy zakupie nieruchomości - wiesz na co zwrócić uwagę przed i po zakupie mieszkania.

WIARYGODNOŚĆ

Mieszkanie, to nie tylko powierzchnia, ale również jego rozkład, jakość wykonania części wspólnych budynku, tereny zielone czy place zabaw. Te detale nas wyróżniają. Nie lubimy kompromisów i chcemy, by nasi klienci polecali nas swoim najbliższym.

GWARANCJA JAKOŚCI

Nasz kapitał to zadowoleni klienci. Oddaliśmy do użytku już prawie 5 000 mieszkań i 9 osiedli mieszkaniowych. W terminie i bez ukrytych kosztów. Nie chcemy, byś czuł się pokrzywdzony brakiem drogi dojazdowej i błotem pod klatką.

NR 1 W WYNAJMIE MIESZKAŃ

Dysponujemy bazą ponad 100 mieszkań na wynajem w najlepszych lokalizacjach w Olsztynie. Na życzenie klientów oferujemy zarządzanie wynajmem, oszczędzając ich czas i pieniądze. Kupujesz mieszkanie - zajmujemy się wynajmem. Wygodne, prawda?

NAJWIĘKSZA OFERTA NA RYNKU

Oferujemy różne standardy i ceny. Stan deweloperski lub pod klucz. Mamy największą ofertę mieszkań w Olsztynie i rozwiązanie w każdej sytuacji. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mieszkań lub po prostu napisz e-maila lub zadzwoń.

PROFESJONALNE ZARZADZANIE NIERUCHOMOSCIAMI

Zarządzanie Wspólnotami, to najlepszy dowód odwagi i poczucia odpowiedzialności za jakość. Z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia korzystają też inne wspólnoty, którym pomogliśmy odzyskać od innych deweloperów już kilkaset tysięcy złotych!

NAJKORZYSTNIEJSZE CENY

Tylko my udzielamy gwarancji na piśmie! Nasi klienci otrzymują kartę gwarancyjną, dzięki czemu mogą czuć się bezpiecznie. Gdy tylko coś szwankuje, reagujemy, naprawiamy i poprawiamy. To jest przecież Twoje mieszkanie.

WSPIERAMY LOKALNĄ KULTURĘ, SPORT
I INICJATYWY SPOŁECZNE

Tu budujemy, tu płacimy podatki i tu realizujemy swoją misję. Od lat wspieramy kulturę, sport i akcje charytatywne w Olsztynie i w regionie. Współpracujemy z lokalnymi firmami, tworząc również miejsca pracy.

Карта инвестиций