ARBET Olsztyn, sprzedaż nowych mieszkań i apartamentów

News
Odwiedź nasze stoisko na targach w Uranii!
Jak co roku, również i tej jesieni, nasze stoisko będzie można odwiedzić podczas wydarzenia pod hasłem "Targi Nieruchomości & Budowa Domu", organizowanego w olsztyńskiej hali Urania.

11-10-2019

Gotowe mieszkania w naszej ofercie. Dowiedz się więcej!
Postanowiliśmy włączyć do naszej oferty mieszkania wykończone pod klucz. To absolutna nowość, która – mamy nadzieję – ułatwi Ci życie.

09-10-2019

Nowość: mieszkanie pod klucz przy Żołnierskiej
Wykończone i wyposażone mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 11A w Olsztynie.

24-09-2019

Nasze filmy
Search for apartments
Our strengths

DOŚWIADCZENIE

Budujemy od ponad 17 lat. Byliśmy pierwszym deweloperem w Olsztynie. Od lat wyznaczamy standardy tej branży w regionie. Jako jedyni stworzyliśmy portal porad przy zakupie nieruchomości - wiesz na co zwrócić uwagę przed i po zakupie mieszkania.

WIARYGODNOŚĆ

Mieszkanie, to nie tylko powierzchnia, ale również jego rozkład, jakość wykonania części wspólnych budynku, tereny zielone czy place zabaw. Te detale nas wyróżniają. Nie lubimy kompromisów i chcemy, by nasi klienci polecali nas swoim najbliższym.

GWARANCJA JAKOŚCI

Nasz kapitał to zadowoleni klienci. Oddaliśmy do użytku już prawie 5 000 mieszkań i 9 osiedli mieszkaniowych. W terminie i bez ukrytych kosztów. Nie chcemy, byś czuł się pokrzywdzony brakiem drogi dojazdowej i błotem pod klatką.

NR 1 W WYNAJMIE MIESZKAŃ

Dysponujemy bazą ponad 100 mieszkań na wynajem w najlepszych lokalizacjach w Olsztynie. Na życzenie klientów oferujemy zarządzanie wynajmem, oszczędzając ich czas i pieniądze. Kupujesz mieszkanie - zajmujemy się wynajmem. Wygodne, prawda?

NAJWIĘKSZA OFERTA NA RYNKU

Oferujemy różne standardy i ceny. Stan deweloperski lub pod klucz. Mamy największą ofertę mieszkań w Olsztynie i rozwiązanie w każdej sytuacji. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mieszkań lub po prostu napisz e-maila lub zadzwoń.

PROFESJONALNE ZARZADZANIE NIERUCHOMOSCIAMI

Zarządzanie Wspólnotami, to najlepszy dowód odwagi i poczucia odpowiedzialności za jakość. Z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia korzystają też inne wspólnoty, którym pomogliśmy odzyskać od innych deweloperów już kilkaset tysięcy złotych!

NAJKORZYSTNIEJSZE CENY

Tylko my udzielamy gwarancji na piśmie! Nasi klienci otrzymują kartę gwarancyjną, dzięki czemu mogą czuć się bezpiecznie. Gdy tylko coś szwankuje, reagujemy, naprawiamy i poprawiamy. To jest przecież Twoje mieszkanie.

WSPIERAMY LOKALNĄ KULTURĘ, SPORT
I INICJATYWY SPOŁECZNE

Tu budujemy, tu płacimy podatki i tu realizujemy swoją misję. Od lat wspieramy kulturę, sport i akcje charytatywne w Olsztynie i w regionie. Współpracujemy z lokalnymi firmami, tworząc również miejsca pracy.

Map of investments