Kontakt

ARBET Investment Group sp. z o.o.

ul. Budowlana 3
10-424 Olsztyn

(biuro zarządu)
tel. 89 535 37 50
biuro@arbet.olsztyn.pl

Biuro sprzedaży mieszkań

ul. Barczewskiego 1/2
10-691 Olsztyn
tel. +48 697 611 323

mieszkania@arbet.olsztyn.pl

Biuro Zarządu

ZARZĄD SPÓŁKI:
Andrzej Bogusz
Prezes Zarządu kontakt przez sekretariat
Beata Bogusz
V-ce Prezes Zarządu kontakt przez sekretariat
Jacek Bochomulski
Członek Zarządu kontakt przez Sekretariat
Jarosław Grochowski
Członek Zarządu kontakt przez Sekretariat
SEKRETARIAT:
biuro@arbet.olsztyn.pl tel. /fax 89 5353750
Jolanta Wodzyńska
Asystentka
DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI:
Bożena Kowalczyk
Kierownik Działu Marketingu i Promocji b.kowalczyk@arbet.olsztyn.pl tel.: 89 535 37 50
DZIAŁ BHP i P.POŻ.:
Kazimierz Zybert
Inspektor BHP i P.POŻ k.zybert@arbet.olsztyn.pl tel.: 89 535 37 50

Pion Ekonomiczno – Finansowy

Beata Bogusz
Dyrektor Finansowy kontakt przez Sekretariat
Renata Czekaj
Asystent r.czekaj@arbet.olsztyn.pl tel.: 89 535 37 50
Justyna Nawotka
Specjalista ds. Controllingu B2C j.nawotka@arbet.olsztyn.pl tel.: 89 535 37 50; 784 051 221
Elżbieta Piórkowska
Asystent e.piorkowska@arbet.olsztyn.pl 89 535 37 50

Pion Nieruchomości

Dział Sprzedaży Mieszkań
ul. Barczewskiego1/2, 10-691 Olsztyn mieszkania@arbet.olsztyn.pl tel. +48 697 611 323
Bartosz Zaborniak
Doradca Klienta b.zaborniak@arbet.olsztyn.pl 697 611 323; 697 611 316
Karolina Waraksa
Asystent w Dziale Sprzedaży Mieszkań k.waraksa@arbet.olsztyn.pl 697 611 323; 784 608 983
Katarzyna Majchrowicz
Asystent w Dziale Sprzedaży Mieszkań k.majchrowicz@arbet.olsztyn.pl 697 611 323; 669 234 726
Dział Nieruchomości Komercyjnych
Bożena Kowalczyk
Menedżer Nieruchomości b.kowalczyk@arbet.olsztyn.pl tel.: 89 535 37 50

Pion Inwestycji Zagranicznych

Mamadou Bah
Dyrektor ds. Inwestycji Zagranicznych m.bah@arbet.olsztyn.pl kontakt przez Sekretariat

Pion Techniczny

Jacek Bochomulski
Dyrektor Techniczny kontakt przez Sekretariat
Jacek Czałpiński
Kierownik Działu Realizacji Inwestycji j.czalpinski@arbet.olsztyn.pl tel.: 89 535 37 50
Katarzyna Zaborniak-Bochomulska
Specjalista ds. Dostaw i Zaopatrzenia k.zaborniak@arbet.olsztyn.pl tel.: 89 535 37 50
Krzysztof Kopko
Koordynator Działu Realizacji Inwestycji k.kopko@arbet.olsztyn.pl tel.: 89 535 37 50
Kazimierz Zybert
Koordynator Logistyki i Bazy Sprzętu k.zybert@arbet.olsztyn.pl tel.: 89 535 37 50; 697 611 305
Marek Dubiecki
Specjalista ds. Obsługi Gwarancyjnej m.dubiecki@arbet.olsztyn.pl tel.: 89 535 37 50; 697 611 307

Pion Zarządzania Nieruchomościami

Małgorzata Kowalska
Dyrektor Zarządzający m.kowalska@arbet.olsztyn.pl tel.: 89 521 80 60
www.zarzadca.arbet.olsztyn.pl

Pion Przygotowania Inwestycji

Jarosław Grochowski
Dyrektor ds. Przygotowania Inwestycji kontakt przez Sekretariat
Sylwester Kukliński
Kierownik Działu Przygotowania Inwestycji s.kuklinski@arbet.olsztyn.pl 89 535 37 50
Łukasz Górnicki
kosztorysant l.gornicki@arbet.olsztyn.pl 89 535 37 50 wew 230