Nouvelles
Recherche d'appartements
Forces

DOŚWIADCZENIE

Budujemy od ponad 15 lat. Byliśmy pierwszym deweloperem w Olsztynie. Od lat wyznaczamy standardy tej branży w regionie.

WIARYGODNOŚĆ

Nasz kapitał to zadowoleni klienci. Oddaliśmy do użytku już ponad 4 000 mieszkań i kilka osiedli mieszkaniowych. Wszystkie w terminie i bez ukrytych kosztów!

GWARANCJA
JAKOŚCI

Tylko my udzielamy gwarancji na piśmie! Nasi klienci otrzymują kartę gwarancyjną, dzięki czemu mogą czuć się bezpiecznie.

NR 1
W WYNAJMIE
MIESZKAŃ

Dysponujemy bazą  ponad 100 mieszkań na wynajem w najlepszych lokalizacjach w Olsztynie. Na życzenie klientów oferujemy zarządzanie wynajmem, oszczędzając ich czas i pieniądze.

NAJWIĘKSZA
OFERTA
NA RYNKU

Oferujemy różne standardy i ceny. Stan deweloperski lub pod klucz. Mamy największą ofertę mieszkań w Olsztynie i  rozwiązanie w każdej sytuacji.

PROFESJONALNE
ZARZADZANIE
NIERUCHOMOSCIAMI

Zarządzanie Wspólnotami, to najlepszy dowód odwagi i poczucia odpowiedzialności za jakość.  Z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia korzystają też inne wspólnoty, którym pomogliśmy odzyskać od innych deweloperów już kilkaset tysięcy złotych!

NAJKORZYSTNIEJSZE
CENY

Mieszkanie, to nie tylko powierzchnia, ale również jego rozkład, jakość wykonania części wspólnych budynku, tereny zielone czy place zabaw. Te detale nas wyróżniają.

WSPIERAMY
LOKALNĄ KULTURĘ,
SPORT
I INICJATYWY SPOŁECZNE

Tu budujemy, tu płacimy podatki i  tu realizujemy swoją misję. Od lat wspieramy kulturę, sport i akcje charytatywne w Olsztynie i w regionie.

Carte des investissements